Skip to main content

O-I Česká Republika

Být světovým leadrem v produkci obalového skla vyžaduje zápal, odhodlání a touhu po inovaci, vycházející přímo ze srdce našeho businessu a lidí, kteří se na něm podílejí. Po více než 120 let pracovalií naši skláři na tom, aby své řemeslo vybrousili k dokonalosti. Dílem jejich kreativity je více než 1800 patentů, které držíme, a transformace sklářského průmyslu. S O-I se stanete součástí tohoto příběhu.

Náš příběh

V O-I se vždy snažíme dělat to, na čem záleží. Budovat svět, který bude zdravější, šetrnější k životnímu prostředí, a přitom více vzrušující.

„Nic není nemožné,“ znělo osobní motto našeho zakladatele, Michaela J. Owense. O více než století později jeho odkaz stále žije. Kreativita a technologie nás stále posouvají dopředu, a stejně tak i sklářský průmysl.
 
Naším posláním je stát se nejekologičtějším výrobcem těch nejšetrnějších skleněných obalů.


O-I v České republice

Společnost O-I působí v České republice od roku 2008, kdy převzala sklárny do té doby známé jako Avirunion. V současné době zaměstnává ve sklárnách v Dubí u Teplic a v Novém Sedle u Karlových Varů téměř 400 lidí. Zhruba polovina produkce směřuje na zahraniční trhy, především Slovensko a Německo.

Sklárna O-I v Novém Sedle u Karlových Varů byla založena v roce 1878 a zaměřuje se na výrobu potravinářských obalů z barevného skla (zelená a hnědá) – především lahve na pivo, víno, sekty a další alkoholické nápoje. Pracuje zde cca 200 zaměstnanců.

Sklárna O-I v Dubí u Teplic (Rudolfova huť) byla založena v roce 1884 a zaměřuje se na výrobu potravinářských obalů z čirého (nebarevného) skla – zavařovací a jiné potravinářské sklenice (majonézy, jogurty, kečupy, káva, …) a obaly pro alkoholické nápoje. Sklárna zaměstnává cca 140 zaměstnanců.


Vyrábíme sklo a budujeme značky

Mezi našimi zákazníky jsou značky zvučných jmen a výrobci legendárních lahví z celého světa. O-I ve skutečnosti vyrábí dvakrát více skleněných produktů než kdokoliv jiný. Naše obaly jsou tím, co značkám našich zákazníků vdechuje život. Když se k nám přidáte, Vaše odhodlání, dovednosti a zápal do práce se zúročí nejen pro vás – její výsledky budou součástí života Vašich přátel, Vaší rodiny i života všech ostatních.


Na práci v O-I můžete být hrdí

Zaměstnanci O-I chtějí, aby jejich práce měla pozitivní dopad a neškodila přírodě – a to po celém světě, ať už žijí a pracují kdekoliv.
 
Z výsledků své práce v O-I můžete mít vždy dobrý pocit – naše produkty jsou ekologické, čisté a zdravé pro lidi i pro planetu. Jsme hrdí na to, že můžeme pomáhat měnit životy ostatních, mimo jiné i dobrovolníků a neziskových organizací, které jako korporátní společnost podporujeme.


Sklo je naše budoucnost. A co Vaše?

Budete pracovat s největším světovým výrobcem obalového skla, který vyrábí přírodní, recyklovatelné, znovu použitelné skleněné obaly pro některé z nejoblíbenějších nápojových a potravinářských značek na světě. Volná pracovní místa nabízíme na této stránce. Prosím, věnujte také pozornost varování proti scamu.

Search European Jobs